Antywindykacja

Antywindykacja

Nikt z nas nie lubi mieć długów. To naturalne – nie czujemy się swobodnie, kiedy jesteśmy od kogoś zależni finansowo.  Ale życie pisze różne scenariusze i czasami jedynym słusznym rozwiązaniem wydaje się kredyt czy pożyczka. Kiedy jednak pojawiają się problemy ze spłatą zobowiązań, sytuacja staje się podwójnie niekomfortowa.

Niestety liczne firmy windykacyjne prowadzą swoje działania w bardzo agresywny sposób. Często wykorzystują trudną sytuację osób zadłużonych i ich nieznajomość prawa. Niekiedy naginają przepisy, manipulują faktami  i stosują zręczne techniki, w celu nakłonienia dłużnika do uznania i zapłaty zobowiązania, które niekoniecznie jest zasadne.

Brzmi znajomo? Czujesz się przytłoczony i zmęczony ciągłymi telefonami i wizytami windykatorów?  Masz dość niechcianych rozmów i nieskutecznych negocjacji? Wydaje Ci się, że sytuacja wymyka się Twojej kontroli?

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca, to świetnie trafiłeś! Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Działania antywindykacyjne

Nasza kancelaria specjalizuje się między innymi w prowadzeniu działań antywindykacyjnych. Na czym zatem polega antywindykacja? Działając na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa, dokładnie analizujemy Twoją sytuację. Następnie przejmujemy rozmowy z natarczywymi windykatorami i przedstawicielami firm pożyczkowych. Zdejmujemy z Twoich barków nieprzyjemną konieczność prowadzenia negocjacji i w profesjonalny sposób dążymy do wypracowania najkorzystniejszych dla Ciebie rozwiązań.

Restrukturyzacja zadłużenia

W razie potrzeby przeprowadzimy w Twoim imieniu skuteczne działania, zmierzające do restrukturyzacji Twojego zadłużenia i w rezultacie zmniejszenia Twoich dotychczasowych zobowiązań miesięcznych. Zajmiemy się również usuwaniem Twoich danych z rejestrów dłużników BIK i BIG. Dzięki naszym staraniom zyskujesz realną szansę na wyjście z finansowego dołka i odzyskanie spokoju ducha.

+48 505 711 704

ul. Szafera 7/33, 31-543 Kraków